[Rozmiar: 4717 bajtów] Podkomitet Budownictwa Podziemnego
Polskiego Komitetu Geotechniki

Polska Grupa Międzynarodowego
Stowarzyszenia Robót Podziemnych ITA-AITES
AKTUALNOŚCI HISTORIA DZIAŁALNOŚĆ WYDARZENIA WSPÓŁPRACA OSOBY KONTAKT
Sponsor platynowy
herrenknecht
Członkowie wspierający
Menard Polska sp. z o.o.
Soletanche Polska sp. z o.o.
Keller Polska sp. z o.o.
Soletanche Polska sp. z o.o.
Metro Warszawskie Sp. z o.o.
Osoby

Skład Zarządu Podkomitetu Budownictwa Podziemnego PKG

 ... więcej >>

Członkowie indywidualni

 ... więcej >>

Deklaracja przystąpienia do Polskiego Komitetu Geotechniki

Członkowie indywidualni


Bartnik Grzegorzg.bartnik@il.pw.edu.pl
Bielecka-Przygocka Barbara
Cała Marekcała@agh.edu.pl
Chojnacki Krystianfeed_back@wp.pl
Czaja Piotrczajap@agh.edu.pl
Duda Zenonduda@agh.edu.pl
Durczyński Sławomirfirmaabs@gmail.com
Duży Stanisławstanislaw.duzy@polsl.pl
Frydrych Kornelkornel_f@agh.edu.pl
Gaca Rafałgacar@mosty-plock.pl
Godlewski Tomaszt.godlewski@itb.pl
Grela Michał
Grodecki Wojciechw.grodecki@warbud.pl
Gruszka Romanromgrus1@op.pl
Jakubowski Jacekjakubjac@agh.edu.pl
Jaworska Kalinak.jaworska@metro.waw.pl
Juchnevic Kalinakaljuchn@student.pg.gda.pl
Kacprzak Grzegorzg.kacprzak@warbud.pl
Karpała Maciejkarpala.maciej@pl.sika.com
Kleta Henrykhenryk.kleta@polsl.pl
Kluczewski Władysławwuka.geo@wp.pl
Kohutek Zdzisławbiuro@spbt.pl
Kolonko Andrzejandrzej.kolonko(na serwerze)pwr.wroc.pl
Kosiński Tomaszkosinski@geotim.pl
Kosmalski Maciejmk425@o2.pl
Kuszyk Rafałr.kuszyk@il.pw.edu.pl
Kwaśniewski Marekmarek.kwasniewski@polsl.pl
Ledziński Łukaszlukasz.ledzinski@hb6.pl
Lejk Jerzyj.lejk@metro.waw.pl
Madryas Cezarycezary.madryas@pwr.wroc.pl
Majcherczyk Tadeusztmajcher@agh.edu.pl
Maślakowski Maciejm.maslakowski@il.pw.edu.pl
Michalczuk Krzysztofbiuro@inzynieria.rzeszow.pl
Michałek Marianmarian.michalek@polsl.pl
Mitew-Czajewska Monikam.mitew@il.pw.edu.pl
Motyl Zygmunt
Napieraj Sebastiannapieraj@agh.edu.pl
Nasiłowski Kamilk.nasilowski@il.pw.edu.pl
Nawrat Stanisławnawstan@agh.edu.pl
Obrycki Dariuszdariusz.obrycki@hb6.pl
Ochmański Maciej
Petrow-Ganew Dymitr
Preidl Wojciechwojciech.preidl@polsl.pl
Przybyła Bohdanbogdan.przybyla@pwr.wroc.pl
Przyślak Idaida.przyslak@inblock.com.pl
Pudysz Janjan.pudysz@hydrobudowa6.pl
Puścikowski Wojciech
Roguska Emiliae.roguska@il.pw.edu.pl
Romanowski Tadeusz
Siemińska-Lewandowska Annaa.lewandowska@il.pw.edu.pl
Starościk Januszjanusz.staroscik@komfort-international.com
Superczyńska Małgorzatam.superczynska@wp.pl
Szmilewski Wojciechwojciech.szmilewski@hb6.pl
Szot Arkadiuszarkadiusz.szot@pwr.wroc.pl
Sztarbała Grzegorzgrzegorz.sztarbala@p.lodz.pl
Tajduś Antonitajdus@agh.edu.pl
Taszycki Henrykhenryk.taszycki@pwr.wroc.pl
Tomczak Urszulautomczak@wp.pl
Wichur Andrzejwichur@agh.edu.pl
Wilomski Sebastians.wilomski@il.pw.edu.pl
Wiśniewska Annaanna.wisniewska@hb6.pl
Witosiński Jan
Wojtaszek Tomasztomasz.wojtaszek@stump-hydrobudowa.pl
Wojtusiak Andrzejgeorem_spolka@poczta.onet.pl
Wysocki Leszekleszek.wysocki@pwr.wroc.pl
Zajączkowski Tomaszzajaczkowski@mercor.com.pl
Żyliński Ryszardryszard.zylinski@polsl.pl